Broad Spectrum MicroTabs

OPTIMÁLNÍ UCHOVÁNÍ VAŠICH VZORKŮ MLÉKA

5

Zvýrazněné vlastnosti

  • Trvalé uchování,

  • 14 dní bez chlazení,

  • Bez zásahu

    .

5

Konzervační prostředek pro vzorky mléka

Broad Spectrum Microtabs II (BSM) je tabletkový konzervační prostředek obsahující kombinaci Bronopolu a Natamycinu, který brání bakteriím, kvasinkám a plísním.

Je používán k uchování vzorků mléka, které budou analyzovány na infračervených přístrojích. Je ideálním konzervačním řešením pro dlouhodobé uchování vzorků mléka, kdy nelze zaručit krátký časový obrat analýzy vzorku a podmínky skladování v chladničce.

Je k dispozici v praktických dávkovačích obsahujících 800 tablet a také ve velkých nádobách obsahujících 35 000 tablet.

Účinný

Tableta s obsahem 18 mg obsahuje 8 mg bronopolu a 0,30 mg natamycinu, který inhibuje JAK bakterie, tak kvasinky a plísně, prodlužuje trvanlivost a snižuje lipolýzu v mléčných vzorcích.

Bez zásahu

Speciálně formulováno tak, aby minimalizovalo rušení s infračervenými testovacími výsledky pomocí běžných laboratorních technik na tradičních komponentech.

Bezpečné použití

Dispenser eliminuje přímý kontakt s produktem; ne dráždí kůži, není karcinogenní ani mutagenní.

Pohodlné

Tablety BSM se rychle rozpouštějí ve vzorku mléka. Pro ještě větší pohodlí je BSM k dispozici buď v tabletovém dispenséru, nebo v nádobě s větším množstvím tablet.

Trvanlivost

BSM má trvanlivost 4 roky a 1 tableta je dostatečná k zachování 20-40 ml vzorku mléka. Vzorky zachované s BSM mohou být skladovány při pokojové teplotě (22-25 °C) po dobu nejméně 14 dní bez degradace vzorku.

5

ÚDRŽBA A PODPORA

Služba zákazníkům vždy byla prioritou společnosti Bentley Instruments. Zaručujeme našim zákazníkům promptní pomoc pro optimální produktivitu.
Abychom zaručili nejvyšší úroveň produktivity, náš tým techniků se stará o instalaci, školení a diagnostiku vzdáleně i lokálně.
Platforma FreshDesk je k dispozici po registraci a poskytuje přístup k naší e-službě.

E-ticketová služba umožňuje položit našim inženýrům dotazy ohledně vašich problémů, technické databáze (historie zařízení, technické poznámky, manuály...), diagnostické nástroje (problém/řešení), celosvětovou síť výrobních inženýrů a servis po prodeji pro rychlou a interaktivní pomoc, která je k dispozici kdykoli.