Flow VIT® Alicyclobacillus

Testovací sada pro rychlou a automatizovanou analýzu kontaminací způsobených Alicyclobacillus spp. a Alicyclobacillus acidoterrestris.

 

Alicyclobacilli jsou často se vyskytující termofilní a acidofilní znehodnocovatelé nápojů. V nápojích způsobují nežádoucí chutě a vůně, jako je aseptický zápach a chuť. V tomto ohledu je Alicyclobacillus acidoterrestris zvláště obávaný, ale i jiné druhy Alicyclobacillus mohou způsobovat takové problémy. Výsledná ekonomická škoda pro globální džusový a nápojový průmysl je obrovská.

Flow VIT® Alicyclobacillus umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu kvality ve všech fázích výroby ovocných šťáv, míchaných nápojů a koncentrátů ovocných šťáv. Ekonomicky škodlivé stahování produktů kvůli kontaminaci může být takto včas a trvale předejito.
Flow VIT® Alicyclobacillus jednoznačně detekuje všechny bakterie rodu Alicyclobacillus, stejně jako Alicyclobacillus acidoterrestris (včetně spor) ve vzorku. Analýza je jednoduchá a rychle provedena, detekce je prováděna automaticky pomocí adaptovaného tokového cytometru VIT®. Výsledky vyhodnocení jsou k dispozici již za několik minut.

 

Nejdůležitější vlastnosti

 

> Detekce druhů Alicyclobacillus spp. a A. acidoterrestris paralelně

> Jsou detekovány pouze živé alicyclobacilly

> Automatizované vyhodnocení výsledků

> Rychlá a bezpečná rozhodnutí o uvolnění

> Perfektně vhodné pro rutinní analýzy

> Maximální specificita

> Spolehlivé

> Jednoduchý postup práce

Díky své vynikající specificitě a rychlosti, automatizovanému vyhodnocování a spolehlivosti je Flow VIT® Alicyclobacillus jedinečným řešením pro detekci Alicyclobacillus. Rádi vám pomůžeme s implementací tohoto systému, který je jedinečný po celém světě.